Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql-temptable-97a2-52d776-53680.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/aksesuar/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2162
Telefon Kılıfı - Aksesuar Modelleri

Telefon Kılıfı

Teknolojinin gelişmesiyle hayatın her anında kullanılan cep telefonlarını korumak önem arz etmeye başladı. Küçük bir servet verilen cep telefonlarının düşüp kırılmasına veya çizilmesini kimse istemez. Bunun için hem telefonları korumak hem de adeta bir tarz yansıtıcı olarak telefon kılıfı kullanılmaktadır. Bu nedenle hem koruma açısından hem de göz zevkine hitap eden ve tarzınızı yansıtan bir telefon kılıfı seçimi oldukça önem arz etmektedir. Telefon kılıflarının birçok çeşidi olmakla beraber iki ana başlıkta incelemekte fayda var. En önemli nokta olan koruyuculuk ve de tarzınızı ne ölçüde yansıtıyor olmasıdır.

 

KORUYUCU ÇEŞİTLER

Farklı şekilde koruyucu telefon kılıfları mevcut olmakla beraber biçim bakımından iki çeşidi vardır. Bu modellerden biri arkası kapalı ve önden kapaklı modellerdir. Diğeri ise sadece arka ve yan tarafları koruyan kılıflardır. İlk modelimizi ele alacak olursak kapaklı telefon kılıfı çeşitleri telefonda ön ve arka kısmı aynı anda kapattığı için çok daha fazla koruyucu olabiliyor. Telefonun en hassas kısmının ekranlar olduğunu düşünürsek bir bakıma diğer türe göre bir adım önde ancak kapakların açılıp kapanma da yaşattığı sorunlar bakımından pek rahat bir kullanımı yoktur. Kötü tasarımları çoğu zaman rahatsız edici boyutta olup kullanıcıları diğer modellere yöneltmektedir. Bu sebepten telefonun arka ve yan kısımlarını koruyan telefon kılıfı seçimi daha doğru olabiliyor. Hatta bu koruyucular arasında koruma potansiyeli yüksek olan çelik kasa vs. türlerde bulunmaktadır.

 

ŞIK VE TARZ YANSITAN ÇEŞİTLER

Aslında telefon kılıfı seçimi yaparken korumanın yanı sıra tarza uygun ve şık bir model tercihi göz önünde bulunduruluyor. Kimse göz zevkine uygun olmayan bir ürün kullanmak istemez elbette. Bu sebeple telefon kılıfı çeşitleri arasında rengarenk, ışıltılı, popüler, kişisel zevklerimize uygun ürünler de ön plana çıkabiliyor. Özellikle bazı özel markalar telefon amblem kısmını boş bırakacak şekilde tasarımlar ya da kullanıcı zevklerine uygun tasarımlar üretebiliyor. Dikkat çekmek ve tarz yansıtmak isteyen biriyseniz eğer ışıltılı, taşlarla bezenmiş hatta kabartılı veya üç boyutlu telefon kılıfı tasarımlarına da rastlayabilirsiniz.  Sadelik seven kullanıcılar için ise logolu düz renk kılıflar bulabilmek oldukça kolay.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Son Yorumlar