Erkek El Çantası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günümüzde kadınların yanlarında taşıması gereken birçok eşyadan ötürü sıkça kullandıkları el çantalarına hepimiz oldukça alışkınız. Fakat artık erkeklerin de yanında taşıması gereken bir o kadar eşya bulunmakta. İlk başta gerek yokmuş gibi gözüken bu durum, üzerine düşünüldüğünde el çantası taşıyan erkeklere hak verilmeye müsait. Her ne kadar pantolon ya da montların cepleri mevcut olsa da bunlar bir süre sonra yetersiz hale gelebiliyor. Bu durumda da küçük bir el çantası zaruri ihtiyaç haline gelmekte. Bu çantaları kullanan erkeklerin sayısının da gün geçtikçe artmakta olduğunu söyleyebiliriz.

Erkeklere Kattıkları

Bahsettiğimiz gibi erkeklerin de yanında taşıması gereken birçok eşya bulunuyor. Bunlara örnek olarak cüzdan, telefon, ev anahtarları, araba anahtarları, kulaklık, belki sigara paketi ya da elektronik sigara, mendil, şarj cihazı, powerbank, gözlük, ilaç gibi şeyler örnek verilebilir. Bunların tabii ki hepsinin ceplere sığması mümkün değil. Ancak bir el çantası taşıyarak bunları rahatça taşıyabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızın elinizin altında olduğunu bilme hissiniz ve bunlara saniyeler içinde ulaşmak paha biçilemez olacaktır. Ayrıca tüm vücudunuzda yoran bir ağırlıktansa bu yükü elinizde toplamak çok daha mantıklı. Bir diğer önemli katkısı ise acele durumlarda bir yerden çıkarken herhangi bir şeyi alıp almadığınız konusunda tereddüte düşmeyecek olmanızdır. Son olarak da çeşitli ihtiyaçları karşılayabilecek eşyalar yanınızda olduğu için masraftan kaçınmış olacaksınız.

Nelere Dikkat Edilmeli?

Kendinize bir el çantası satın alırken düşünmeniz gereken unsurlar olabilir. İlk olarak daha çok yaşı belli bir seviyede olan kesimin el çantasını çokça tercih etmesinden ötürü karşılaşabileceğiniz ön yargılara hazırlıklı olun. Daha sonra tarzınızla uyumlu bir çanta almaya dikkat etmelisiniz. Klasik ve hafif spor bir giyim tarzınız varsa el çantası sizde asla sırıtmayacaktır. Bir başka konu ise bu çantaların askıları. Tabii ki kişisel bir tercih olarak kalacaktır fakat askılarını kullanmak yerine ya sadece elinizde taşıyarak ya da bileğe geçmeli modelleri tercih ederek kullanmanız daha şık olacaktır. En önemlilerinden biri olarak da renk ve boyut. Boyutta aşırıya kaçmaktan ve açık ya da dikkat çekici renkler tercih etmekten kaçının.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.