Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql-temptable-f6c-cd762-2a3e3.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/aksesuar/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2162
Eğlenceli Fikirler Atölyesi FUNBOU.com İncelemesi - Aksesuar Modelleri

Eğlenceli Fikirler Atölyesi FUNBOU.com İncelemesi

Eğlenceli Fikirler Atölyesi sloganıyla yola çıkan funbou.com sitesini bugün detaylı inceleme fırsatı bulabildik. Sizlere de izlenimlerimizi aktarmak istiyoruz..

Öncelikle sitede ilk dikkat çeken nokta, sade, güzel, anlaşılır bir tasarıma sahip sitenin ürünleri detaylı bir şekilde anlatması.. Herhangi bir ürüne tıkladığınızda aklınızda soru işareti bırakmayacak şekilde bilgilendirmeler yapılıyor olması çok önemli..

Çok çeşitli ürünler, uygun fiyat, hızlı kargo ile de dikkat çeken sitede benzersiz ürünlerin çokluğu da önem arzediyor.. Çok eski hatıra kartpostallardan tutun da, “odun dilimi” tabirini sektöre kazandıran dekoratif odun dilimlerine kadar pek çok kategoriden ürünler mevcut..

Özellikle tekstil kategorisi ilginizi çekebilir. Kurdeladan tutun da, tüllere.. Şeritlerden, kumaşlara.. 10 larca çeşit ürün seçeneği..

Özel günler için hediye önerileri, dekoratif aksesuarlar, parti ve kutlama malzemeleri ile tekstil, hobi araç gereçleri ve baskılı ambalaj ürünlerin yer aldığı eğlenceli bir alışveriş sitesi funbou.com

Güvenli ödeme sistemi, belli bir tutar üstü alışverişlerde ücretsiz kargo gönderimi ve kolay iade seçeneği ile ziyaretçilerine güven veriyor.

Şunu söylemeden de geçmeyelim, yakın zamanda İstanbul’da mağazasıyla hizmet vermeye de başlıyor.. Sitenin takipçisi olun..

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Son Yorumlar