Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql-temptable-97a2-52c142-67a59.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/aksesuar/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2162
Bebek Odası Aksesuarları - Aksesuar Modelleri

Bebek Odası Aksesuarları

Bebek bekleyen anne ve babaların, bebeklerini kucaklarına almaya sayılı günler kala en büyük heyecanı, bebeklerinin odalarını nasıl dekore etmeleri gerektiğidir. En ufak ayrıntıyı bile gözden kaçırmak istemeyen anne ve babalar, hem bebeklerinin rahat etmesi hem de gelişimine katkı sağlayacak şekilde bebek odasını hazırlamaya çalışır.

Bebekler İçin Rengarenk Odalar

Bebek odalarını renkli şekilde tasarlamak, bebeğin beyin gelişimi için oldukça önemlidir. Bu nedenle bebek odalarını tek renk değil, rengarenk şekilde dekore etmek gerekir. Eğlenceli duvar kağıtları ile bebeğinizin dikkatini çekebilir, hem de farklı desenlerle, odaya hareket katabilirsiniz. Bebek odası aksesuarı denilince ilk akla gelen, kapı süsleridir. Eğlenceli kapı süsleriyle, odanın bebeğinize ait olduğunu herkese gösterebilirsiniz. Bebeğinizin ismini veya baş harfini taşıyan kapı süsleri, son yıllarda pek çok anne adayı tarafından tercih edilmektedir. Bebek odasının olmazsa olmazları arasında ise halılar gelir. Çizgi film karakterleri desenleriyle, bebeğinizin hayal dünyasına katkı sağlayacak cıvıl cıvıl halılar, bebeğinizin cinsiyetine göre seçeceğiniz renk ve desenlerle, bebek odasına ayrı bir hava katacaktır. Bebek odasına koyacağınız her aksesuarın, bebeğinizi geliştirmeye yönelik olmasına da dikkat etmelisiniz. Odaya koyacağınız hayvan peluşları ile bebeğinizin hayvanları sevmeyi öğretebilir, küçük dünya abajurları ile ona dünyayı tanıtmaya başlayabilirsiniz. Bebekler yaklaşık 3 aylıktan sonra renkleri ve desenleri ayırt etmeye başlar, bu nedenle odaya koyacağınız her aksesuar detayı bebeğiniz çok küçük olsa da, onun gelişimine katkı sağlayacaktır. Bebek odası aksesuarı çeşitleri her zevke hitap edecek kadar farklı çeşitlerdedir. Dönenceler, duvar süsleri ve çok daha fazla eşyayla bebek odalarını süsleyebilirsiniz. Elbette eşya çok fazla olunca,  eşyaları saklayabileceğiniz ve odanın sürekli düzenli görünmesini sağlayacak sepet ve depolama alanlarına da ihtiyaç duyacaksınız.

Sevimli Yastıklar, Gece Lambaları

Bebeklerinizin odasına sımsıcak hava katacak sevimli yastıklar bebek odası aksesuarı seçiminde önceliklerinizden biri olmalıdır. Değişik renkte kumaşlardan kendinizde yapabileceğiniz, farklı renkteki yastıklarla odayı süsleyebilirsiniz. Bebek odaları için diğer bir ayrıntıda aydınlatmanın nasıl olması gerektiğidir. Aydınlatma, bebeğinizin gözüne gelmeyecek şekilde yapılmalıdır. Bebeğinizin sağlıklı şekilde uyuyabilmesi için loş ışıklar ve pastel renklerdeki gece lambaları uygun bir seçim olacaktır.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Son Yorumlar