Bardak Altlığı Seçiminde Dikkat Edilecekler

Bir dekorasyon malzemesi olarak özellikle son dönemlerde ilgi çeken unsurlardan birisi de bardak altlıklarıdır. Bu bakımdan bardak altlığı seçiminde dikkat edilecekler arasında birkaç püf noktası bulunmaktadır. Birbirinden zarif bir görünüm arz eden ve şık görünümlü bardak altlıkları bulunduğu mekana farklılık katmaktadır. Bulunduğu yüzeyin çizilmesini engelleme gibi bir işleve sahip olan bardak altlıkları doğal taştan, kağıttan, mantar, ahşap gibi farklı malzemelerden üretilmektedir. 4’lü olarak satılanlar, vintage – nostalji gibi çeşitli temalı bardak altlıkları, düz renkliler, desenliler, ilgi gören bardak altlıkları arasında yer alır. Bardaklığın, üzerine konulduğu yüzeyi çizmemesi için kesici ve çizici altlığa sahip olmaması gerekir. Ayrıca renk uyumu da şarttır.

Bardak Altlığında Zevkler ve Renkler

Ofis için bardak altlığı düşünülüyorsa bardak altlığı seçiminde dikkat edilecekler arasında firmanın kurumsal kimliğini yansıtması bulunmaktadır. Zira kimi ofislerde görüleceği üzere bir nevi kartvizit hüviyeti taşıyan bardak altlıkları son dönemde modadır. Çeşitli desenlerde ve renklerde yapılan bardak altlıklarına meslekle ilgili figürler ya da renkli sözler işlenebilmektedir. Spor fanatiği olan kimseler ise takım renklerini, logolarını ve figürlerini içeren bardak altlıklarını tercih edebilirler. Kahve keyfi veya çay keyfi söz konusu olduğunda ilgi çeken bardak altlıkları ile bu keyif katlanabilir. Aynı zamanda harika bir hediyelik olan bardak altlıkları çeşitli tasarımlarla terci edilebilir bir hediye alternatifidir.

Hangi Bardak Altlığı?

Kullanışlılık ve dayanıklılık bardak altlığı seçiminde dikkat edilecekler arasında yer alır. Hediyelik düşünülüyorsa bu durum daha da önem kazanır. Öğretmenler gününde, doğum günlerinde, sevgililer gününde, anneler gününde, babalar gününde rahatlıkla tercih edilebilecek bir ürün olan bardak altlıkları merak uyandıran eğlenceli hediyelik çeşitleri arasında yer alır. Özel grafik çalışmaları ile birbirinden hareketli figürlere ve harika renklere sahip bardak altlıkları unutulmaz bir hediyelik olacaktır. Evde gündelik kullanım için ihtiyaç duyulan bardak altlığı modelleri de önemli bir fonksiyona sahiptirler. Bu bakımdan yapıldıkları malzeme kadar tasarımı ve dayanıklılığı da önem taşımaktadır. Romantik bir hediye niteliği de taşıyan bardak altıklarında kırmızı ve pembe ağırlıklı figürler, oldukça ilgi gören ürünler arasındadır.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.