2018 Yüzük Modası

Eskiden günümüze kadar gücün, mevkiinin, sınıf farklılıklarının, bağlılığın ve süsün simgesi olan yüzükler, bugünde en çok kullanılan aksesuar olarak yerini ve önemini korumaktadır. Birçok farklı modelle her zevkten insana hitap eden yüzükler, özellikle bayanlar için vazgeçilmez aksesuarlardandır. Her sene farklı tasarımları, göz alıcı modelleriyle yenilenen yüzükler, bu sene oldukça iddialı modellerle karşımıza çıkıyor. Özellikle taşlı yüzük modelleri bu sezonun en dikkat çekici parçaları olacağa benziyor.

2018 Yüzük Modelleri

Son yılların en trend yüzükleri arasında olan eklem yüzükleri, bu sezona da damgasını vuracak. Çok daha modern ve çok daha şık modelleriyle karşımıza çıkan eklem yüzükleri, bu yıl bayanların parmaklarını süsleyecek. İstediğiniz parmağınıza, istediğiniz modeli takarak tarzınızı yansıtabileceğiniz bu yüzükler, ister sade isterse iddialı modelleriyle, bu sezon çok fazla tercih edileceğe benziyor. Özellikle pırlanta ve altın eklem yüzükleri çok şık bir görünüm sergilerken, fiyat olarak daha makul seçenekler arayanlar için ise gümüş ve zirkon taşlar alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Büyük ve taşlı yüzük sevenler için ise, bu sene hiç olmadığı kadar fazla seçenek sunuluyor. Özellikle kahverengi, mor ve lacivert taşlarla süslenmiş altın ve gümüş yüzükler bu senenin en moda yüzükleri arasında sizleri bekliyor. Küçük parmağa takılan yüzüklerin ise bu sezon, taşlı modelleri oldukça favori olacağa benziyor. Seçim yaparken, sezonun modasına uygun olarak küçük taşlı ve kibar modelleri tercih etmeniz doğru olacaktır. Klasik tarzdan uzak, daha yenilikçi ve modern modeller arayanlar için ise, 2018 yılında, birleşmeyen yüzük modelleri kurtarıcı olacak. Başlı başına dikkat çeken bu tip yüzükleri kullanırken dikkat etmeniz gereken ise, farklı yüzüklerle asla kombin yapmamanız olacaktır.

Tek Taş Yüzükler

Bayanlar için özel bir anlam ve önem taşıyan tek taş yüzüklerde, bu sezon oldukça öne çıkıyor. Gerek pırlanta modelleri gerekse daha ekonomik olan zirkonyum taşlı gümüş yüzükler, bayanlara etkileyici ve şık bir görüntü sağlıyor. Tek taş almayı düşünüyorsanız, bu sezon özellikle ince modeller moda olacağa benziyor. Evlilik yüzüğü olarak tek taş almayı düşünüyorsanız, ince bir yüzük modeli seçmeye özen gösterin.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.