2018 Sırt Çantası Modası

Bayanların şüphesiz en önemli aksesuarı çantalardır. Her tarza göre farklılık gösteren çantalar, bayanların tarzlarını yansıtan en önemli parçalarıdır. Özellikle sportif bayanlar tarafından tercih edilen sırt çantaları, bu sezon tüm bayanlara hitap edecek farklı tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. 2018 yılında sırt çantaları, sadece gündüz kullanım için değil gece kıyafetleri ile de uyum sağlanacak şekilde tasarlanmış modelleriyle çok yönlü kullanılacak. Sırt çantası modelleri, sade ve şık tarzlarıyla sezona damgasını vuracağa benziyor.

2018 Sırt Çantası Modelleri

Bu sezonun en dikkat çekici sırt çantaları pembe rengiyle öne çıkan ve çok sevimli görünen çanta modelleri olacak. İster düz modeller isterse çiçek desenleriyle süslenmiş pembe çantalar, özellikle yaz aylarının vazgeçilmez parçaları olacak. Sevimli ve modern bir görüntü arayanlar için bu tarz çantalar tercih edilebilir. İnce detaylardan hoşlananlar için tasarlanmış askı model çantalar, geometrik desenleriyle, hem şıklık hem de rahatlık arayanlar için sezonun en iyi modellerinden olmaya aday olacağa benziyor. Suni deriden yapılmış ve eğlenceli figürlerle süslenmiş çantalar ise daha çok sportif tarzını öne çıkarmak isteyen bayanların tercihi olacak. Gece kıyafetleriyle kullanılabilecek sırt çantası modellerinde ise püskül detaylar göze çarpıyor. Püskül ve taş detaylarıyla süslenmiş çantalar, sezonun en iddialı parçalarında biri olmaya aday görünüyor. Yine gece kullanım için çivili modelleriyle öne çıkan sırt çantaları oldukça revaçta olacak.  Sırt çantası denildiğinde ilk akla gelen siyah renk, bu sezon yerini capcanlı renklere bırakıyor. İster kış isterse yaz için tercih edilen modellerde, açık ve parlak renkler tercih edilecek. Çantalar aplikeler, broşlar ve desenlerle cıvıl cıvıl görünecek.

Rahatlık ve Şıklık Bir Arada

Sırt çantalarının rahatlığını ancak kullananlar bilir. Günlük yaşantınızda ve iş hayatınızda kullanım rahatlığı sunan sırt çantası modelleri, bu sezon farklı tarzdaki birçok bayanın kullanımına imkan sağlayacak şekilde tasarlandı. Özellikle çanta denildiğinde akla gelen dünyaca ünlü markalar, 2018 yılı için sundukları çanta modellerinde, sırt çantalarına podyumlarda büyük yer ayırdı. Hal böyle olunca hem yaz hem de kış sezonunda sırt çantalarını bayanların omuzlarında fazlasıyla göreceğiz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.