2018 Küpe Modası

Giydiklerinizin tamamlayıcı olarak düşündüğünüz aksesuarların en önemli parçalardan olan küpelerin de her şeyde olduğu gibi bir modası vardır. 2018 yılına kış aylarının modasıyla giriş yaptık. Kış aylarını es geçmeden bahar modasının da şimdiden öne çıkmasıyla modayı takip ederekten şık ve ışıltılı bir görünüm elde etmeliyiz. Peki 2018’de hangi model küpeler moda sayılabilir? Hangi modeller revaçta?

Tek taraflı küpe trendi ve karanlık tonlar

Daha önceden de aşina olduğumuz tek taraflı kulağı saran tarzda küpeler son yıllarda olduğu gibi bu sene de öne çıkıyor. Tek taraflı küpelerin trendi devam ederken tarzları biraz daha değişebiliyor. Bu sene kulaktan sarkan, işlemesi olan veya tüylü modeller daha çok dikkat çekmektedir. Ünlü markaların kreasyonlarında da rastladığımız tek taraflı küpelerde ise hangi tarafı seçeceğiniz tamamen size ait. Genelde altın veya gümüş küpeler kullanmamıza rağmen seçimlerimize siyah ve karanlık tonlarda küpeler kullanmakta hoş olabilir. Bize gotik bir hava katan karanlık tonlar size klasik bir hava katıp dikkatleri üzerinize toplayacaktır.

Romantizm ve renklerin cümbüşü

Renk cümbüşüne meraklı biriyseniz ve gotik tarz size göre değilse podyumlarda da rast geldiğimiz renklerin ahengiyle dolu temalarla bezenmiş küpeler de tercih edebilirsiniz. Örneğin doğal taş görünümlü renkli küpeler, motifli büyük boy küpeler tercih edilebilir. Tüm bu küpeleri kombinlerken ise kıyafetlerdeki ve diğer aksesuarlarınızdaki renk seçimlerine dikkat etmekte fayda var. İlham almak için ünlü markaların ilkbahar-yaz defileleri tam size göre. Bunların yanı sıra romantizm naifliği sizi cezbedip başka dünyalara götürebilir. Pudra tonlarda desenli küpelerin minik ışıltılar oluşturması kaçınılmaz olacaktır. Geçen senenin bahar ayarlarında gördüğümüz minimalizm furyasını da es geçmek olmaz. Özellikle gömlek kombinlerinin üzerinden sade ve az takılarla beraber sade bir küpe seçimi sizin doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracaktır. Kış ayarlarını bu ruha uygun sadelikten uzaklaşmadan geometrik tasarımlara sahip olan küpelerle geçirmek güzel olacaktır. Akşam için önemli bir organizasyonunuz varsa eğer gece kıyafetinizin üzerinde ışıltılı taşlarla bezenmiş aksesuarla beraber ışıltılı ve taşlı bir küpe tercihi ile modernliği ve nesnelliği vurgulayan bir tarz yaratabilirsiniz.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.