2018 Kolye Modası

Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından olan kolyeler, 2018 yılında da birbirinden güzel tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Bu sezonun trend kolyelerinin dikkat çeken yanı 90’lı yılları çağrıştıran, süslü ve abartılı özellikleri olacak. Aynı zamanda bu sene Osmanlı Motiflerini kolye modelleri üzerinde bir hayli fazla göreceğiz. Dünya modasına bakıldığında da takılarda altın ve gümüş renklerin hakimiyetini görüyoruz. Kolyelerde de bu renkler ön planda olacak. Tasma kolyeler 2017 yılındaki hakimiyetini yitirirken, taşlı kolye modelleri, çarpıcı görüntüleriyle çok fazla tercih edilecek.

2018 Kolye Modelleri

Bu sene her renk kıyafetinizle uyum içerisinde olacak renkli kolyeler öne çıkacak gibi görünüyor. Özellikle doğal taşlar ve imitasyon taşlarla hazırlanmış modeller, bayanların boğazlarını süsleyecek.  Geçen sene beğenerek kullanılan Choker tarzı harf kolyeler, bu senenin de favori takılarından olacak. Metal tasma kolyelerin yerini bu sene renkli kurdelelerden oluşan Choker tarzı kolyeler alacak. Oldukça hoş bir görüntü yaratan ve tarzınızı ortaya katacak bu kolye modeli, özellikle gençler arasında fazlaca tercih edilecek. Fiyat olarak makul olması açısından tercih edilen gümüş kolyelerde, 2018’in gözde takılarından olacak. Hem şıklık, hem de kalite açısından kullanışlı olan gümüş kolyeler, farklı tasarımlarıyla dikkat çekecek. Altından vazgeçmeyenler için ise, bu yıl özellikle geometrik tasarımlar, renkli taşlarla süslenmiş modeller ön planda olacak. Her tarza uyumlu olması nedeniyle bayanların ilk tercihleri arasında olan altın kolyeler, birbirinden güzel tasarımlarıyla 2018 yılında da, en dikkat çekici modellerden biri olacak. Bu sezon öne çıkacak uzun kolyelerde, kıyafetlerle doğru kombinlendiğinde bayanlara ayrı bir şıklık katacak.  Özellikle uzun zincir kolyeler, zarif modelleriyle kadınların boyunlarındaki yerlerini alacak.

İsimli Kolye Modelleri

İsimli kolye modelleri, her sene olduğu gibi bu sezonda yerini korumayı başarıyor. Ancak farklı olarak, bu sene isimli kolyeler, farklı figürlerle süslenmiş olarak karşımıza çıkacak. Zirkon taşlar, nazar boncukları, uğur böcekleri ile süslenen isimli kolyeler ağırlıklı olarak karşımıza çıkacak.  Hürrem kolyesi, sonsuzluk kolyesi gibi modası hiç geçmeyen modelleri de 2018’de görmeye devam edeceğiz. Kolyeler her zaman olduğu gibi, bu yılda kıyafetlerimizin tamamlayıcısı, tarzımızın göstergesi olarak vazgeçemediğimiz takılar arasında yerlerini alacak.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.