Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql-temptable-97a2-52b34c-65ddc.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/aksesuar/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2162
2018 Kol Çantası Modası - Aksesuar Modelleri

2018 Kol Çantası Modası

Moda ve şıklığı önemseyen ve takip eden bayanların önem verdiği aksesuarların en başında gelen çanta modelleri, 2018 yılı içinde birbirinden farklı tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Ünlü markaların tanıtımlarını gerçekleştirdiği kol çantası modelleri, bu sezona yön vermek üzere çoktan raflardaki yerlerini almaya başladı. Şıklık ve zarafeti seven bayanların dikkatini çekecek sezonun kol çantaları, aynı zamanda iddialı tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

2018 Kol Çantası Modelleri

2018 kol çantası modellerinde alışılmışın dışında yumuşak modeller halim olacağa benziyor. Özellikle çantalarda toka aksesuarının fazlasıyla kullanıldığın görüyoruz. Aynı şekilde ünlü tasarımcıların hasır modellerine ağırlık vermesi, bu sezon hasır çantaları çok fazla göreceğimizi garantiliyor. Günlük kullanılan kol çantalarında, bu sezon rahatlık ön planda tutulurken, geniş hacimli çantalar tercih ediliyor. Koyu renklerden uzak tutularak, pozitif bir enerji veren canlı renkler bir hayli fazla tercih ediliyor. Malzemelerde hafif ancak dayanıklı malzemeler kullanılarak, aynı zamanda kalitede ön planda tutuluyor. Gece kullanımlarında ve özel davetlerde kullanılacak kol çantalarında ise daha çok keskin çizgiler tercih edilerek iddialı tarzlar tercih ediliyor. Küçük boyutlarda olan çanta modelleriyle zariflik ön plana çıkarılıyor. Püskül ve zımba detaylarıyla hareket kazandırılan kol çantaları özellikle gece kullanımları için ideal seçimler olarak karşımıza çıkıyor. Aynı şekilde zincir askılı kol çantaları hem gündüz hem de gece kullanımları için ideal seçenekler olacak. 2017 yılında çok yaygın olarak kullanılan alışveriş çantaları da, daha düz ve sade modelleriyle, 2018 yılında kadınların vazgeçilmezleri arasında olacak. 2018 kış sezonunun en dikkat çekici kol çantalarından biri olan kürk çantalar ise, daha çok kadınsı tarzdan vazgeçemeyen bayanlar tarafından fazlasıyla kullanım imkânı bulacak.

Farklı Tasarımlar

Cıvıl cıvıl renkler ve motifli tasarımlarıyla özellikle genç kızların ilgisini çekecek 2018 kol çantası modelleri görücüye çıktı. Ev hanımları için ise daha çok klasik tarzda ve özgün tasarımlı modeller sunuluyor. İş hayatında olan bayanlar için ise seçenekler daha çok şık, zarif ve kullanışlı modeller olarak karşımıza çıkıyor. Genel anlamda 2018 modellerinde, renkli modeller, çok yönlü kullanım imkanları en dikkat çekici unsurlar olarak dikkati çekiyor.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Son Yorumlar