Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql-temptable-97a2-52b502-85bde.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/aksesuar/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2162
2018 Erkek Kol Saati Modası - Aksesuar Modelleri

2018 Erkek Kol Saati Modası

1868 yılından bu yana bileklerimizde zamanı göstermenin yanı sıra dekoratif bir unsur olarak yer alan kol saatleri popülaritesini korumaya devam ediyor. Bu konuda 2018 erkek kol saati modası zincir kordonlu ve deri kordonlu olarak bazı noktalara odaklanıyor. Örneğin zincir kordonlu bir model siyah, gri ve kahverengi tonlarda harika bir görünüm arz etmektedir. Spor tarzı benimseyenler ise 2018’de darbelere, toza ve suya dayanıklı modellere odaklanmaktadır. Teknoloji ilerledikçe ön plana çıkan saatler ise akıllı saatlerdir. Hayatı kolaylaştıran bir teknoloji ürünü olarak akıllı saatler, ünlü cep telefonu firmalarının ve spor markalarının ürünlerinden oluşmaktadır. Çeşitli renklerde ve modellerde satılan akıllı saatler popülaritesini artırmaktadır.

Klasik – Modern Sentezi Modeller

Klasik saat modellerine yapılan bazı modern dokunuşlar 2018 erkek kol saati modası olarak ön plana çıkmaktadır. Büyük markalar, büyük beğeni getiren klasik – modern sentezi saatlerini vitrinlere çıkarmıştır. Tarz değişikliğini riskli bulan kişiler, bu şekilde yapılan bir “harmanlama” ile çizgisinde kalmakla birlikte modayı da yakalamış olmaktadırlar. Özellikle mekanik saatlere ilgilinin tekrar yükseldiği günümüzde Quartz modeller de geçerliliğini yitirmiş değildir. Ancak mekanik saatlerin daha uzun ömürlü olduğu da herkesin malumudur. Bu da bu yıl mekanik saatleri bir adım daha öne çıkaran bir durum olarak karşımıza gelmektedir. Geniş kadranlı saatler bu yıl da ilgi göreceğe benziyor. Unisex modeller ilgi çekmeye devam ediyor.

Erkek Saat Modası

Gösterişliliğin yanı sıra şıklık da sağlayan geniş kadranlı saatler 2018 erkek kol saati modası kapsamında yine ilgi görmektedir. Çapları 46 mm’yi bulan saatler metalik – dark ve gold renklerde vitrinleri süslemeye devam ediyor. Yuvarlak geniş kadranılar kadar kare kadranlı erkek modelleri de ilgi çeken ürünler arasında yer almaktadır. Günlük kullanımlar için ise deri kayışlı geniş kadranlı saatler ön plandadır. Fazla kullanılmamakla birlikte altın kaplama saatler özellikle iş dünyasında yerini muhafaza edecek gibi görünmektedir. Hasır kordonlu erkek modelleri de sıklıkla vitrinlerde ve kollarda görülmeye başlanmıştır. Gümüş materyalli hasır kordonlu saat modelleri estetik olduğu kadar gösterişli bir görünüm arz etmektedir.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

1
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.

Son Yorumlar