2018 Erkek Kemer Modası

Erkeklerde kemer kullanımı yıllarca süregelen bir alışkanlık olsa da kemer seçimi bu alışkanlığın yanı sıra şıklığınıza da önemli bir katkı sağlayabiliyor. Kemerde de yeni tarza, kreasyonlara ve modaya ayak uydurmak son yıllarda gerekli hale gelmiş durumda. Eğer pantolonum düşmesin diye değil de tamamlayıcı olmasını istediğiniz bir kemer seçiyorsanız modayı takip etmek gerekebilir.

Kalın ve ince kemerler

Kalın kemerler genelde erkeklere pek yakışmıyor abartılı olabiliyor. Ancak ince bir kemer fit bir erkekseniz ve fit bir giyim tarzı seviyorsanız mükemmel bir tamamlayıcı olabiliyor. 2018’de de dar kesim pantolon modası devam ettiği için ince kemerler çok tamamlayıcı olabiliyor. Yaz aylarına yaklaşırken de yazlık kısa pantolonlarda da tamamlayıcı olarak ince kemerler tercih edilebilir. Kalın ve orta boylu kemerler bu yılda genelde resmi bir giyimde tercih ediliyor. Casual veya spor bir tercihiniz varsa bu tarz kemerlerden kaçınıp ince kemerler tercih etmek bu senede şıklığınızı koruyacaktır.

Kemerde renk uyumu

Ayakkabı ve kemerin aynı renk olması gerektiği yıllarda beri süregelen bir klişe olsa da her sene olduğu gibi bu senede vazgeçilmez bir estetik olarak yerini korumaktadır.  Özellikle takım elbise ve daha resmi kıyafetler de bu uyuma dikkat etmek aşırı derece önem arz edebiliyor. Ancak casual ve spor giyim de bu ayrıntıyı biraz daha esnek davranabiliriz. Renk uyumlarından biri de kemer tokası ve kol saati renginin aynı renk olmasıdır. 2018 modasında da bu uyum yeni kreasyonlarda dikkat çekmekle beraber ya geniş bir kemer seçeneğimiz olması gerekiyor ya da tek bir seçim hakkımız. Tek bir seçim hakkı yapmamız gerekirse erkeklerin kurtarıcı siyaha yönelmek güzel olabilir. Erkeklerin bu kurtarıcı rengi bu sene de yerini iyi korumuş görünüyor. 2018 yılı içinde pantolon ile aynı veya benzer tonlara sahip olan kemer, ayakkabı ve saat seçimi revaçlar arasında yerini almaktadır. Bunların yanı sıra renk seçiminde lacivert ve siyahı aynı anda kullanmak gibi tehlikeli kombinler denemeyiniz. Başta ayakkabı olmak üzere pantolon ve ceket renginizle benzer renklerde kemer kullanmak bu yılın favorileri arasında.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.