2018 Bayan Kol Saati Modası

Günümüzde her ne kadar cep telefonlarının yaygınlaşmasıyla ikinci plana itildiği söylense de kol saatleri varlığını bir aksesuar olarak yitirmemiştir. Her yıl modasına yeni trendler giren kol saatleri konusunda 2018 bayan kol saati modası yeni çizgiler taşıyor. Çılgın ve sıra dışı modeller bu yıl da vitrinlerde ve kollarda yer alacak. Çok canlı renkler, marjinal çizgideki kordon ve saat tasarımları kadınların yüzünü bu yıl da güldüreceğe benziyor. Kadranları altın kaplamalı, kordonları ise desenli minimal saatler oldukça çok tercih edilecek. Her kombinde kendine yer buluyor olması bu tür saatleri popüler yapan unsurlar arasında yer almaktadır. Hem resmi hem de abiye kıyafetlerle uyumlu bir tercihtir.

Bayan Kol Saatinde Moda

Bazı “sokak” temalı saatler de 2018 bayan kol saati modası kataloglarında yer alan ve ilgi çekeceğe benzeyen ürünlerdir. Lavanta moru ve turuncunun yanı sıra pembe tonları çelik kadranlarla mükemmel bir uyum yakalamakta ve rengarenk bir moda esintisi hissettirmektedir. Sokak kombinleri söz konusu olduğunda bu renkler ve özenli tasarımlar albenili bir şekilde vitrinleri süslemektedir. Kadranı geniş saatler erkeklerde olduğu gibi kadınlar aleminde de önemini sürdürüyor. Sadece kordon kısmı daha minimal olması modellerin ilgi çekmesi bekleniyor. Geniş kadranlı bu modeller pembe altın ya da gold renklerle en iyi kombinin yakalanması için ipuçları taşımaktadır.

Yıldızı Parlayan Saatler

Özellikle iş kadınlarına mükemmel bir hava katan geniş kadranlı modeller remi kıyafetteki ciddiyeti yansıtan saat modelleri olarak 2018 bayan kol saati modası unsuru olarak ilgi çekecektir. Ancak bir takım aksesuarlarla bu resmiyet havasının kolayca kırılması da mümkün hale gelmiştir. Öte yandan birkaç sezondur kendisine yer bulamayan kare saatler bu yıl tekrar dönüyor denilebilir. Minimal tasarımlarla kare modeller, çok rahat kombin alternatifleri oluşturma yönüyle konuşuluyor. Retro tasarımlar da son yıllarda önemini kaybediyor görünürken bu yıl yıldızını tekrar parlatıyor. 2000’li yılların modelleri geçmişe bir yolculuk sağlarken popülaritesini tekrar kazanmanın gururunu yaşatıyor. Tamamlayıcılık ve ikonik olma konusunda doğru bir tercih olan Retro saatler nostalji rüzgarı estirerek kombin alternatifi sağlıyor.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Bunlar da Dikkatinizi Çekebilir!

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.